چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب “هر آنچه راجع به جذب همسر نمی دانستید” به قلم “فاطمه نیک سیرت”

0

انتشارات عطران: کتاب “هر آنچه راجع به جذب همسر نمی دانستید” به قلم “فاطمه نیک سیرت”

لازم است بدانیم واقعیت زندگی اکنون ما انعکاسی از قوانین و باورهای درونی ماست .اگر تصور می کنیم جذاب و دوست داشتنی نیستیم یا توانایی جذب همسر دلخواهمان را نداریم یا لایق ازدواج با یک مرد فوق العاده نیستیم مطمئنا انعکاس این باور درونی،  واقعیتی مبنی بر جذاب نبودن را به ما نشان می دهد.
هر بار که این تجربه تکرار می شود که ما جذاب نیستیم باور جذاب نبودن درونی مان محکم تر می شود. زمانی که احساس کم ارزشی و نالایقی  در درونتان محو گردد خواهید دید که با هر چهره و با هر موقعیت اجتماعی بهترین مردان سر راهتان قرار خواهند گرفت و تمایل به بودن و ازدواج با شما دارند.
بنابراین لازم است قوانین و باورهای درونی مان را تغییر دهیم تا انعکاس جهان هستی را نیز تغییر دهیم.
اگر شما باور کنید که جذاب و دوست داشتنی هستید و هر فردی جذابیت های خاص خودش را دارد مطمئنا انعکاس این باور را در جهان بیرون مشاهده خواهید نمود. زیبایی و جذابیت چیزی جز تصور درونی تان نسبت به خودتان نیست.
طبق تحقیقات، داشتن باور زیبایی میتواند به شکلی موثری در جسمتان تاثیر مثبت بگذارد. این آزمایش ساده را می توانید خودتان هم انجام دهید : مدتی هر روز در مقابل آینه بیایستید و حدود 20 مرتبه به خود بگویید من از هر نظر جذاب و زیبا هستم.
آن وقت هست که قدرت تلقین آن هم در سطح خودآگاه را در تغییر فیزیک ، روان ، شرایط ، اتفاقات (قانون جذب) دریافته و متوجه نحوه کارکرد و قدرت تلقین ناخودآگاه که اساس تولید فایل ها در سابلیمیران هست خواهید شد.
شاید گفتن این سخن احتیاج به جسارت بالایی  داشته باشد اما با ایمان می گوییم اگر شما هر روز با باور و ایمان صد در صد (از بین بردن مقاومت ناخودآگاه) به خودتان بگوئید که زیبا و جذاب هستید بعد از مدتی این جمله را از اطرافیانتان نیز خواهید شنید و یا ابراز این نظر را از آن ها به شکل های مختلف حس خواهید کرد.
به عبارت دیگر وقتی باور به جذابیت خودتان داشته باشید جهان هستی شکلی از خودش را به شما نمایش می دهد که انعکاسی از باور خودتان است و شما جذاب تر به نظر می رسید و فقط افراد و موقعیت هایی سر راهتان قرار می گیرند  که این باور درونی را مجددا به شما منعکس وآن را تقویت می کنند.
اینکه با تلقین می توان به عنوان مثال پوست را زیباتر و یا موها را تقویت کرد برای افراد مطلع و کسانی که مقاومت های ناخودآگاه را کنار زده اند امری طبیعیست.ایجاد ناخودآگاه این باور در ذهن ما مغز ناخودآگاه ما را به سمت خلق و ایجاد این شرایط سوق می دهد و چنانچه از تجسم( که در توضیحات همراه اکثریت فایل ها ذکر شده) استفاده کنیم حتی مغز می داند که چگونه و به چه سمتی حالات جسمی و ذهنی ما را سوق دهد.
از آنجا که ما در سطح خودآگاه توانایی چندانی برای تغییرات باورهای قدرتمند شده در ضمیر ناخود آگاه برای جذب همسر نداریم این سابلیمینال قدرتمند به شکلی صد در صد موثر قوانین و باورهای درونی تان نسبت به جذابیت را تغییر می دهد و باوری مبنی بر خاص بودن و جذابیت بالا را در ضمیر ناخودآگاه شما ایجاد و تثبیت می کند و شما بعد از مدتی از نتایج فوق العاده این گرایش و درونیات  زیبا ، در زندگی بهره مند می شوید.
با استفاده از این روش قدرتمند همچنین طیف وسیعی از باورهای مبتنی بر کمبود و کم ارزشی که منجر به از دست رفتن اعتماد به نفس و عزت نفستان شده نیز کم رنگ و محو خواهد شد.

نوبت چاپ: اول
قیمت روی جلد: 300000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران: 66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button