چاپ رایگان کتاب

کوثر امینی: نویسنده کتاب “صفحه ای از سرنوشت” انتشارات عطران

0

نویسنده خداست!!

یک نویسنده، یک دنیا را خلق می کند.

تک تک آدم های درون دنیایش را خودش انتخاب می کند و از ذهنش می آفریند.

برای هر کدام زوج و یا خانواده ای می آفریند.

سرنوشت هر کدام از آنها را خودش می نویسد.

یک نویسنده در دنیای کتابش، می میراند و زنده می کند… پاداش می دهد و مجازات می کند… می گریاند و یا لبخندی بر لبانشان می آورد.

جالب است که یک نویسنده، حتی روز قیامت را نیز برگذار می کند.

روزی که زندگینامه ی هر کدام از آنها مرور می کند و در مورد کار های درست و گناهان هر کدام از بندگانش تصمیم میگرد و اگر به اندازه ی کافی مجازات نشده و یا اینکه پاداش نگرفتند، تنها با قلمش، آنها را ویرایش می کند!!!

کوثر-امینی-نویسنده-کتاب-صفحه-ای-از-سرنوشت-انتشارات-عطران2

بیوگرافی

من کوثر امینی، متولد مرداد سال 1376 هستم. از وقتی تونستم حرف بزنم، من بودم و دنیای داستان هام!! اما سرنوشت، سالها نخواست تا کتابی منتشر کنم یا حتی توی جشنواره ای شرکت کنم.

توی دوران دبیرستان حتی اعتمادبنفس اینکه خودم رو نویسنده بنامم رو هم نداشتم.

برای همین فقط وارد رشته تجربی و پس از کنکور باز هم بدون هیچ زمینه ای، به رشته ی مامایی رفتم. رشته ای که سختی های خودش رو برام داشت و من رو به آدم دیگه و سرسخت تری تبدیل کرد.

سال 98 بود که اولین بار یک داستان کوتاه به جشنواره ای فرستادم. با فکر به اینکه هیچ اتفاقی نمی افته و فقط امتحان می کنم بدون اینکه بدونم سال 99 بلاخره می تونم یه رمان به چاپ برسونم.

از نظر خیلی از افراد ممکنه اینطور برسه که من تو کمتر از یک سال از هیچی به این رمان رسیدم اما وقتی خودم به گذشته ام فکر می کنم، حس می کنم من بیش از 15 سال از زندگیم رو برای به اینجا رسیدن، گذاشتم و هنوز راه زیادی رو برای طی کردن دارم…

کوثر-امینی-نویسنده-کتاب-صفحه-ای-از-سرنوشت-انتشارات-عطران1

لینک خرید کتاب صفحه ای از سرنوشت به قلم کوثر امینی

Call Now Button