چاپ رایگان کتاب

نشر عطران: کتاب “هندبوک کنترل هدررفت آب جلد 1 ” مترجمین “عادل علاف‌صالحی”، “حمیدرضا امینی” و “امیر حضوری”

0

جمعیت

جمعیت جهان در طی قرن بیستم ناگهان افزایش یافت. در سال 2000 میلادی، حدوداً 6 میلیارد نفر سیاره زمین را خانه خود می­ دانستند. این در حالی است که جمعیت جهان در سال 1974 چهار میلیارد نفر بود. وجود چنین رشدی نشان دهنده توانایی منحصر بفرد بشر برای فراهم­ کردن هوای پاک، آب، غذا و بهداشت مطلوب برای توده مردم است. اما بشر در نیمه دوم قرن بیستم دریافت که منابع جهانی پاسخگوی این رشد، آن هم با روند کنونی مصرف، نخواهد.

دسترسی به آب بهداشتی یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار و مهم در افزایش جمعیت جهان بوده است. توانایی ایجاد سیستم­های عظیم برداشت، تصفیه و انتقال آب مورد نیاز جامعه تا محل مصرف، همچنان یکی از شگفتی ­های تاریخ مهندسی است. ولی هشدارهایی وجود دارند که باید به آنها توجه کرد. بسیاری از کشورهای در حال توسعه هنوز زیرساخت­های تولید و تأمین دائم آب بهداشتی را در اختیار ندارند.

هدف و ساختار کتاب

این کتاب علاوه بر بررسی موارد زیر درصدد است تا پیش زمینه و اصول نظری مورد نیاز کارکنان برای مدیریت پیشگیرانه تلفات را فراهم آورد:

– برآورد حجم تلفات آب

– تکنولوژی و روش ­های کنترل تلفات

این کتاب همچنین در تلاش است تا نظرات مثبت را توسعه داده و نه تنها ایده ­های نویسندگان بلکه ایده ­های دیگر متخصصین را تحت یک سازمان درآورد. این کتاب علاوه بر نظرات موجود که برگرفته از تجارب عملی شرکت در طرح­های کاهش تلفات و استفاده ناموثر از آب می­ باشد، بر مطالعات موردی به روز شده و مقالات علمی کاربردی به منظور تقویت مفاهیم و روش­هایی که در حال حاضر با موفقیت مورد استفاده قرار می­ گیرند، تأکید دارد.

نوبت چاپاول
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:

دفتر مرکزی انتشارات عطران:     66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button