چاپ رایگان کتاب

انتشارات عطران: کتاب “شیوه های نوین جذب همسر با نیروی نگاه” به قلم “سایه مهری- بهناز صیامی”

0

انتشارات عطران: کتاب “شیوه های نوین جذب همسر با نیروی نگاه” به قلم “سایه مهری- بهناز صیامی”

ما هـمگی با حالت چشم ها پیش از خواب آشنا هستیم وقتی بـه آن‌ها می‌نگریم نگاهـی خمارآلود است. شما تنها به یک‌چیز برای ایجاد حالت چشمان پیش از خواب نیاز دارید. مردمک‌های بزرگ و متسع. بر طبق علم مردمک سنجی این عاملی اسـت کـه هـمه ما به آن پاسخ می دهیـم. شـما قادر نیستید مردمک چشم خود را آگاهانه کنترل کنید به همین خاطر است که می گویند چشم‌ها هیچ‌گاه دروغ نمی‌گویند.

اما شما می توانـیـد با ایجاد شرایط مناسب حالت مردمک منبسط را پدید آورده و به نتیجه دلخواه بـرسید. ابتدا نور را کاهش دهید. هـرگاه میـزان روشـنـایـی و نـور مـحیـط کاهـش یابد مردمک چشم‌ها متسع می‌گردند. به همین خاطر است که استفاده از نور شمع و یا کلیدهای کاهنده نور چراغ‌ها در رستوران‌های رمانتیک ضروری می‌باشد. تنها با ملایم کردن و کاهش نور نیست که چهره ما جذاب تر به نظر می‌رسند، مردمک‌های منبسط نیز سودمند هستند.

دانشمندان ۲ تصویر از یک زن را به مردان نشان دادند. هر دو تصویر یکسان و مشابه بود یکی از دو تصویر طوری دستکاری شده بود که مـردمک چشم‌ها بزرگ‌تر به نظر بـرسنـد. زمانی که تصویر دستکاری شده را نشان مردان دادند، آن‌ها زن را در تـصـویـر دسـتـکاری شده، ۲ برابر جذاب‌تر از تصویر واقعی‌اش تـشـخیـص دادنـد. به روی چهره مردان نیز آزمایش مـشـابـهـی صـورت گـرفـت و بـه زنـان نـشـان داده شـد و نـتایج مشابهی جهت جذب همسر حاصل گشت . همچنین هنگامی‌که ما به چیزی علاقه داریم و دوستش می‌داریم می‌نگریم، مـردمک چشمانمان باز بزرگ‌تر و متسع می شوند.

نوبت چاپ: اول
قیمت روی جلد: 200000 ریال (ارسال پستی رایگان)
جهت پاسخگویی به سؤالات و تهیه کتاب مربوطه می توانید از طریق گزینه خرید محصول و پل ارتباطی انتشارات عطران اقدام نمایید:
دفتر مرکزی انتشارات عطران: 66191000 -021
شماره تلگرام پشتیبانی (24 ساعته): 09108172896

انتشارات عطران 021-66191000 WWW.ATRANBOOK.IR

انتشارات عطران
021-66191000
WWW.ATRANBOOK.IR

Call Now Button